Quantcast
 

 

Temsilciliklerimiz

Yurtiçi ve Yurtdışı temsilciliklerimizi görmek için...

 

Detaylar

Abonelik

Sektörel yayıncılık konusundaki tecrübelerimizi paylaşmak ve yeniliklerinden haberdar olmak için Apa Kurumsal yayınları size yol gösterici olacaktır... Abone Ol

Reklam

Dergilerimize ve internet sitelerine reklam vermek için detaylar

Detaylar

Sektörlerin gelişimiyle koşut gelişen sektörel yayınlar; bağlı bulundukları sektörün genel ekonomi üzerindeki potansiyelini aktarırken aynı zamanda sektör içi iletişimi de sağlıyor. Uluslararası yayıncılık terminolojisinde “B to B” olarak adlandırılan sektörel yayınlar; satıcı ile tüketici arasındaki yegane iletişim köprüsü olma görevini de sürdürüyor. Altın rehberlerden kataloglara, fuarlardan sektörel yayınlara giden tarihsel süreç pazarlama iletişimi argümanlarının genelde sektörlerden özelde firmalara ulaşmasını sağlıyor, kullanıcı pazardaki markalara bu kanallar ile ulaşıyor.

Apa Yayın Grubu ile entegre pazarlama iletişimi hizmetlerinden (Kurumsal İletişim, Kriz Yönetimi, Medya İlişkileri, Özel Etkinlik Planlaması), kuruluşunuzu hedef kitle ile buluşturacak kurumsal kimlik çalışmalarından (katalog, broşür, periyodik yayın) iletişim ana disiplini çerçevesinde faydalanırsınız.

Dört ana sektöre hitap eden sektörel mecralar, İngiliz KHL Group ile yapılan işbirlikleri, entegre pazarlama iletişimi ve kurumsal kimlik çalışmaları, internet ve multimedya yayıncılık Apa Yayın Grubu'nun 17 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile “etkin medya” gücünü oluşturuyor. Bu güç sektör içi iletişimi kesintisiz sağlıyor.

Apa Yayın Grubu ile FARK YARATIRSINIZ.


Firma Bilgileri
Ünvan: Apa Yayıncılık Reklamcılık Fuarcılık ve İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.
Sicil No : 683555
Adres : Merkez:FenerKalamış cad.Atlas ap.No:12 D:11/12 Kızıltoprak Kadıköy / İstanbul
İnternet Site : www.apayayincilik.com.tr
Şirket müdürleri : Emre Apa & Melih Apa
Sermaye : 200.000,00.-TL