Quantcast
 

 

Temsilciliklerimiz

Yurtiçi ve Yurtdışı temsilciliklerimizi görmek için...

 

Detaylar

Abonelik

Sektörel yayıncılık konusundaki tecrübelerimizi paylaşmak ve yeniliklerinden haberdar olmak için Apa Kurumsal yayınları size yol gösterici olacaktır... Abone Ol

Reklam

Dergilerimize ve internet sitelerine reklam vermek için detaylar

Detaylar

Halkla İlişkiler

İşe kurumunuzun halkla ilişkiler ihtiyaçlarını tanımlayarak başlıyoruz. Bizim işimiz siz in iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmak. Analiz, planlama, hareket, iletişim ve değerlendirme yetilerini barındıran bir bilgi ve beceri bizde mevcut.

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun mevcut kimliği ve/veya öngörülebilir talepleri doğrultusunda logo tasarımı; kartvizit, antetli kağıt, fatura, zarf ve benzeri kırtasiye malzemeleri tasarımı; katalog, broşür, tanıtım CD'si gibi materyallerde; tabela, bina, cephe ve iç mimari tasarımlarda yanıbaşınızdayız.

İlan Çalışmaları

Süreli, dönemsel ve masaüstü yayınlar için, kurumunuzun talebi doğrultusunda, firmanın marka ve ürün konseptine uygun reklam tasarımı yaparak, kurumunuzun onayını alıyoruz, film çıkışı ya da CD ortamında reklamı yayınlayacak firmaya sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Endüstriyel ürünlerden açık alanlara kadar yerinde ya da stüdyoda çekim hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ekipmanlarla ürün çekimleri, mankenli/mankensiz moda çekimleri, çadır içinde şemsiye, paraflaş'lar, softboxlar ile kurgulu ya da kurgusuz stillife çekimler yapıyoruz. Düz beyaz zemin ya da sizlerin belirleyeceği bir fon ile profosyonel fotoğraf çekim hizmetlerini pazar payınızı arttırma hedefi ve konsept bütünlüğü ile veriyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, detaylı ürün bilgileri, üç boyutlu modeller, interaktif kataloglar gibi internet siteniz ile sunmanın zor olduğu ihtiyaçlarınıza, multimedya hizmetleri ile etkili ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Kuruluşunuzun hedefleri doğrultusunda fotoğraf ve film çalışmaları, iki ve üç boyutlu animasyonlar, çizgi filmler, üç boyutlu ürün modelleri, interaktif arayüzler, oyunlar, özel tanıtım müzikleri ile multimedya hizmetleri hizmet veriyoruz.

Matbaa Hizmetleri

En son teknolojinin kullanıldığı matbaamızda; kitap, dergi, takvim, katalog, kartvizit, broşür, el İlanı, etiket/damla etiket, davetiye, magnet (mıknatıs), dosya-zarf, antetli kağıt ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik bir çözüme kavuşturuyoruz.